У Хмельницькому СБУ викрила росіянку на поширенні ворожої пропагандиСБУ викрила мешканку Хмельницького на активній підтримці російської агресії. У соцмережах жінка поширювала пропагандистські публікації, в яких висловлювалось захоплення російськими військовими та Путіним. Про жінку відомо, що вона громадянка Росії, хоча мешкає в Україні з 2011 року.

Про викриття жінки стало відомо у понеділок, 15 травня, після повідомлення прес-служби СБУ Хмельниччини.

«Після повномасштабного вторгнення підозрювавана через соцмережу "Одноклассники" активно розповсюджувала кремлівські наративи про те, що "українці є нацистами", тож російські війська "йдуть звільняти Україну від неонацизму та бандерівщини", щоб "захистити Росію від фашизму і тероризму". Стверджувала, що "президент Путін намагається врятувати світ від війни"», – йдеться у повідомленні.

Як йдеться в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду, жінка має російське громадянство, однак з 2011 року вона постійно проживає на території України. Вона вдова, має на утриманні одну дитину, працює касиркою. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, тобто вона не має права покидати дім з 22:00 до 06:00.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW