Сирський про оборону Бахмута: Прорив ЗСУ — перший успіх наступальних операційСирський про оборону Бахмута: Прорив ЗСУ — перший успіх наступальних операцій, фото-1

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-полковник Олександр Сирський, заявив, що просування українських військових на напрямку Бахмута є першим успіхом наступальної дії під час оборонної операції Бахмут, проте цей успіх є частковим.

За його словами, останні декілька днів підтвердили, що українські бійці можуть продовжувати рухатися вперед та знищувати російських окупантів, навіть у надзвичайно складних умовах.

Генерал підкреслив, що операція щодо оборони міста триває, всі необхідні рішення були прийняті та відпрацьовані разом з командирами на полі бою, а також було розглянуто всі можливі сценарії розвитку подій.

14 травня заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські військові продовжують просування на напрямку Бахмута, вони захопили понад десять позицій, на яких розташовувалися російські сили, на півночі та півдні від меж Бахмута, а також провели очищення значної площі лісового масиву біля Іванівського. Крім того, були здійснені затримання окремих окупантів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW