Чи можна зривати бузок: прикмети та думка біологівВ Україні стартував сезон буйного цвітіння бузку. Багато українців люблять приносити його квітучі гілки додому, проте мало хто знає, що буде, якщо робити це постійно.

Що буде якщо зірвати бузок - народні прикмети

Згідно з давніми прикметами, гілки бузку в домі можуть принести удачу і захистити господарів будинку від пристріту і зла, а також прогнати злих духів. Незважаючи на це, потрібно знати, що не весь бузок може принести добро. Згідно з давніми традиціями, які передаються з покоління в покоління білий бузок, наприклад, може: 

  • відлякувати потенційних партнерів
  • приносити в дім сварки
  • притягувати біди й негоди
  • виганяти людей із житла

Чому не варто рвати бузок - думка біолога

Згідно з думкою біологів, краще утриматися від бажання обривати бузок. Вся річ у тім, що обривання гілок - це в будь-якому разі шкода для рослини. Думка про те, що розвиток бузку змінюється в кращий бік, якщо обламувати йому гілки - це помилка.

Регулярне обривання гілок призведе до того, що рослина почне гинути й марніти на очах, адже на місці обламування з'являється рана, в яку потрапляє різна інфекція. 

У тому разі, якщо ви вирішили, що без бузку не обійтися - потрібно вибирати щонайменше бічні гілки і користуватися знаряддям для обрізання, а не просто ламати.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW