У Львові вперше за 3 роки запрацював Ботанічний сад ЛНУ: вартість квитків та графік роботиТри роки у Львові не працював Ботанічний сад ЛНУ. 

Вперше за 3 роки у Львові запрацював Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка. Придбати квитки можна безпосередньо на вході у ботанічний сад. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської військової адміністрації. 

Графік роботи Ботанічного саду ЛНУ

Ботанічний сад університету Франка розташований на вулиці Черемшини, 44. Відвідати оранжереї можна щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі. Працюватиме туристична локація з 10:00 до 18:00. 

Вартість квитків у Ботанічний сад ЛНУ

Відвідувачі можуть придбати квитки на вході у ботанічний сад. Розрахуватися за квиток можна готівкою або карткою. 

  • вхід на територію комплексу коштує 80 грн, відвідати ботсад та оранжерею можна за 120 грн.
  • Пільгові квитки для учнів і студентів коштують 50 грн і 90 грн;
  • безкоштовно відвідати ботсад можуть діти шкільного віку, діти-сироти, строковики, учасники бойових дій, люди з інвалідність І та ІІ групи;

Екскурсії у Ботанічний сад ЛНУ

У ботанічному саду також проводитимуть екскурсії. Замовити їх можна за номером телефону: (097) 112 81 71.

Екскурсія, крім вартості вхідного квитка, коштує 600 грн. Фото- та відеозйомка на території комплексу коштує 1300 грн/год.

Довідково. Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка є одним з найстаріших садів України та Східної Європи. Його заснували у 1852 році, зараз там зібрали велику колекцію рослин.

Станом на сьогодні Ботанічний сад – це навчальна, науково-дослідна та природоохоронна установа при франковому університеті, яка веде широку просвітницьку діяльність, що спрямована на поширення ботанічних та екологічних знань серед населення.

Читайте також: Через погодні умови у Львові перенесли обробку парків від кліщівAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW