У Запорізькій області за добу заживили більше тисячі домівок, де було відключено світло через обстрілиНа сьогодні, 13 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання залишилися 24 303 споживачі у 67 населених пунктах Запорізької області.

Про це повідомили в пресслужбі обленерго, передає 061.

За минулу добу фахівці ПАТ «Запоріжжяобленерго» заживили 1 019 абонентів на території обслуговування Степногірської дільниці.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на сьогодні на підконтрольних територіях області без газопостачання знаходиться 15 190 побутових споживачів у 38 населених пунктах.За минулу добу у смт. Малокатеринівка було відновлено газопостачання 179 побутових споживачів.

За наявною інформацією на сьогодні на підконтрольних територіях області внаслідок бойових дій та обстрілів без централізованого водопостачання залишаються 11 населених пунктів Василівського та Пологівського районів. Залишаються пошкодженими 71 об’єкт (у т.ч. 1 каналізаційні очисні споруди, 4 водопровідні станції та 5 каналізаційних насосних станцій, 40 артезіанських свердловин, 16 водонапірних башт, 5 допоміжних та адміністративних споруд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства), водопровідні та каналізаційні мережі.

Аварійно-відновлювальні роботи за можливості будуть проведені невідкладно після отримання допуску до місць пошкоджень та з урахуванням безпекової ситуації.

З початку збройної агресії у Запоріжжі внаслідок обстрілів вибуховими хвилями були пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами) на 20 котельнях, 3 центральних теплових пунктах та насосних. На центральній котельні м. Вільнянськ внаслідок обстрілу також були пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами).

Крім того, за наявною інформацією різних ступенів пошкоджень зазнали 12 котелень у населених пунктах Пологівського району.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 5 423 домоволодіння.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні внаслідок збройної агресії рф загинуло 480 дітей, майже 1000 - отримали поранення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW