Групове зґвалтування 14-річної закарпатки: апеляційний суд відмовив у обранні запобіжних заходів для підозрюванихПро відмову взяти під варту підозрюваних у груповому зґвалтуванні повідомили на сторінці юридичної компанія "Міллер" у Фейсбук.

Групове зґвалтування 14-річної закарпатки: апеляційний суд відмовив у обранні запобіжних заходів для підозрюваних, фото-1

В повідомленні йдеться, що суд без виклику сторін розглянув клопотання і не задовольнив його.

"Суд без виклику сторін розглянув клопотання і не задовольнив його. При цьому сам послався на главу 18 КПК України, у якій чітко зазначено, що розгляд клопотання про застосування запобіжного заходу здійснюється за участю прокурора, обвинуваченого, його захисника. Але ані позиція прокурора щодо ризиків, ані думка обвинувачених, суду, ймовірно, не була цікавою", - йдеться у дописі.

Прокуратура обгрунтувала необхідність застосувати запобіжний через ризики, що:

Обвинувачені будуть переховуватись від суду, щоб уникнути відповідальності

Хлопці живуть максимально близько до кордону. Вони не підлягають мобілізації і не мають заборони на перетин державного кордону, бо є неповнолітніми. Також вони досить добре знають місцевість, щоб перетнути кордон поза КПП. Ймовірно, коли їм загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі, підстави переховуватись є.

Кривдники можуть тиснути на потерпілу і свідків

Так як усі вони знаходяться в одному населеному пункті, хлопці можуть тиснути на свідків чи потерпілу, щоб ті змінили показання.

"Прокуратура висловила свою категоричну позицію: обрати реальне відбування покарання. Тому ризики є абсолютно обгрунтовані. А позиція суду щодо недоцільності застосування будь-якого запобіжного, досить суперечлива. Наразі наші адвокати готуються до судових засідань, адже ми переконані, що за подібні злочини кривдники мають нести реальне покарання", - повідомляють на сторінці юридичної компанії.

Нагадаємо: на Закарпатті розгорівся скандал, через те, що трьом підліткам, які зґвалтували 14-річну дівчинку, дали умовний термін

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW