Житомир: 28 юних науковців отримали стипендії для обдарованої молодіВ департаменті освіти Житомирської міської ради нагородили переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України. Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Учениця 9 класу ліцею № 3 Даша Якимчик досліджувала питання лексикології української мови. До дослідницької роботи її заохотила вчителька Галина Калачева.

«Написання роботи тривало більше року. Потім – захист. На міському етапі я зайняла перше місце, а згодом на обласному – третє», – розповідає дівчина.

Учениця 11 класу ліцею № 21 Юлія Глущенко присвятила свою роботу вивченню історії колискової.

«Тема дуже актуальна і з точки зору виховного потенціалу колискової, і заспокійливого ефекту для матері і дитини. Колискових дуже багато у нашій культурі», – зазначила молода дослідниця.

Її науковий керівник Леся Кухарська розповідає, що працювати з талановитими дітьми, допомагати молодим, освіченим людям, які вмотивовані до досягнень, їй завжди приємно. Вчителі високо цінують, коли учні приходять з власними пропозиціями щодо написання роботи.

«Ми як педагоги повинні підтримувати молоде покоління. Яку тему учні не обирали би, вона завжди є важливою, оскільки ініціатива іде саме від учнів. Набагато складніше працювати, коли нав’язуєш щось своє, своє бачення. Створення наукової роботи – це велика праця, але від успіху власних вихованців ти отримуєш невимовне бажання далі працювати в цьому напрямку», – наголошує вчителька.

«Відзначаємо наших майбутніх вчених. Вони займаються дослідженнями під керівництвом вчителів, за підтримки батьків. Завдяки своїм талантам, високим інтелектуальним здібностям та наполегливій праці вони досягають успіхів», — сказав директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW