За спробу переправити групу військовозобов’язаних до Румунії житель Рахівщини отримав 7 років тюрмиМешканця с. Середнє Водяне засуджено до 7 років ув’язнення за незаконне переправлення групи військовозобов’язаних чоловіків через кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Водночас ухвалено рішення щодо конфіскації усього належного йому майна та позбавлення особи права керувати транспортними засобами на 1 рік.

У судовому засіданні прокурор довів, що закарпатець на початку серпня минулого року погодився сприяти незаконному переправленню до Румунії чотирьох чоловіків, які таким чином хотіли уникнути призову на військову службу. Обвинувачений на автомобілі «Chevrolet Aveo» доставив «ухилянтів» у с. Луг, дорогою до якого одержав 300 доларів США як частину оплати за свої послуги. Опісля, за порадами чоловіка, група мала рухатися в обхід офіційних пунктів пропуску через р. Тиса.

Невдовзі після початку маршруту порушників виявили прикордонники. В подальшому чоловіків притягнули до адміністративної відповідальності.

Читайте також: Експосадовцеві управління Держземагентства повідомлено про підозру у службовій недбалості

Наразі вступ вироку в законну силу очікується. Після цього, згідно з рішенням суду, отримані обвинуваченим за незаконне переправлення кошти конфіскують у дохід держави.

Закарпатська обласна прокуратура

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW