Сирський відвідав позиції ЗСУ в Бахмуті, - ФОТОКомандувач Сухопутних Військ Олександр Сирський відвідав місто місто-фортецю Бахмут.

Про це Сирський повідомив у своєму телеграм-каналі.

"Бахмут. Важка оборона триває. Я відвідав наших воїнів у районах ведення бойових дій, зустрівся з командирами бойових частин.

Сьогодні важливо максимально швидко ухвалювати рішення і прогнозувати дії ворога. Спілкування наживо з командирами дає змогу детально розібратись у ситуації та спланувати майбутні дії.

Росіяни збільшили інтенсивність обстрілів з важкого озброєння, почали використовувати більш удосконалену техніку та проводять перегрупування військ.

Це свідчить про те, що ворог не збирається змінювати свої плани і робить все можливе, аби взяти Бахмут під контроль та продовжити наступальні дії.

Сирський відвідав позиції ЗСУ в Бахмуті, - ФОТО, фото-1Станом на сьогодні Силам оборони вдається зривати плани ворога на Бахмутському напрямку. Але росіяни все ще сподіваються захопити місто до 9 травня. Наша задача - не допустити цього.

Під час візиту я відзначив державними та відомчими нагородами, а також вручив подарунки близько 170 бійцям східного фронту, які героїчно проявили себе у боях", - повідомив Сирський.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW