Волонтери передали модульному містечку на Сихові потужний генератор та комплекти постільної білизни, - ФОТОУ цьому модульному містечку проживають близько тисячі переселенців. 

Товариство Червоного Хреста України, завдяки гранту Фундації Кока-Кола, передало модульному містечку на Сихові генератор, потужністю 55 кВт, та 1400 комплектів спальних комплектів (ковдра, подушка, постільна білизна та рушник). Саме в цьому містечку зараз проживає близько тисячі вимушено переміщених українців.

Про це розповіли у пресслужбі Львівської міськради. 

Нагадаємо, що модульне містечко на Сихові є одним із найбільших в Україну. Тут проживають майже тисячу вимушено переміщених осіб з різних куточків України. 5 травня волонтери передали туди потужний генератор та 1400 спальних наборів.

"Зараз у містечку проживає майже тисяча людей, близько третини – це діти. Завжди є активна фаза поселення: хтось їде, а хтось приїжджає і поселяється. Місто максимально забезпечує людей, які тут мешкають, є співпраця з отцями-салезіянами, які харчують мешканців", - розповів Володимир Головатий, директор Міського центру соціальної підтримки у Львові.

Читайте також: На Львівщині та у Львові проведуть веломарафон: які дороги будуть перекритіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW