"Шоб зализати рани": Пригожин заявив про вихід ПВК "Вагнер" із БахмутаЗасновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що нібито його найманці покинуть позиції в Бахмуті і віддадуть їх підрозділам Міноборони РФ. Це нібито станеться 10 травня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Пригожина.

"Офіційно звертаюся до начальника Генерального штабу, міністра оборони, верховного головнокомандувача та народу Росії. Заявляю від імені бійців ПВК "Вагнер", від імені командування ПВК "Вагнер", 10 травня 2023 року ми змушені передати позиції у населеному пункті Бахмут підрозділам міністерства оборони та вивести залишки ПВК "Вагнер" до тилових таборів, щоб зализати рани", - заявив він.

За його словами, він ухвалив таке рішення нібито через снарядний голод у "вагнерівців".

"Я виводжу підрозділи ПВК "Вагнер" із Бахмута, бо за відсутності боєприпасів вони приречені на безглузду загибель", - сказав Пригожин.

Зазначимо, що напередодні цієї заяви Пригожин опублікував відео на тлі загиблих на війні "вагнерівців". Він звертався до міністра оборони Сергія Шойгу та начальника російського Генштабу Валерія Герасимова із закликом виділити боєприпаси Оскільки через "снарядний голод" його окупанти масово гинуть.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW