Встановити у Чернівцях монумент всім загиблим у різні часи за Незалежність України - нова петиціяУ Чернівцях пропонують встановити стелу-монумент всім загиблим у боротьбі за Незалежність України у різні часи.

"Встановлення стели-монумента на Соборній площі на честь вшанування пам'яті усіх, хто брав участь та загинув в різні історичні часи за Незалежність України", - петицію з такою назвою зареєстрували у Чернівцях 3 травня.

Автор петиції - Юрій Додонов. Поки вона має сім голосів з 250 необхідних.

"Прошу розглянути можливість встановлення на Соборній площі, де був демонтований монумент "радянському воїну визволителю" стелу-памятник "Незламності". Яким увічнити пам'ять усіх, хто брав участь та загинув у різні історичні часи на території України, міста та за межами. Це надасть змогу вшановувати кожного, хто брав участь у визвольних змаганнях за багаторічну історію. А також сприятиме підвищенню поваги до національних героїчних подій, надасть можливості проводити та святкувати відповідні державні свята, важливі знакові події, і головне - стати вагомим чинником у вихованні та зміцненні патріотичного виховання населення, молоді, майбутніх поколінь", - йдеться у тексті петиції.

Читайте: Довше «возилися» з документами - у Чернівцях демонтували пам'ятник червоноармійцю

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW