Стусанина неминуча: миколаївців запрошують на гастролі київської театральної спільноти6 і 7 травня до Миколаївського академічного художнього драматичного театру завітають гості з Києва - Театральна спільнота DSP.

Про це пише директор установи Артем Свистун

Театральна спільнота «DSP» (Dead Society Poets) – театральна формація, незалежна театральна спільнота (м.Київ). Спільнота виросла з камерних поетичних вечорів різними мовами, згодом – «Спільнота Мертвих Поетів», згодом – поетичний театр.

У суботу 6 травня о 17.00 відбудеться показ вистави «Географія втрачена» – поетвечір, під час якого прозвучать вірші Василя Стуса і сучасних поетів 2022-23 років у виконанні акторів «Стусанини». Подію буде презентовано у театральному салоні.

У неділю 7 травня о 14.00 - Стус/Боровенський «Стусанина», постановка за творчістю Василя Стуса. Показ відбудеться на локації «Сцена на сцені». Це вистава про відчуття ліктя товариша і про відчуття ліктя під ребрами... Про те, якими ми могли би бути, і про те, якими ми є... 8 чоловіків, 20 текстів, 1 сцена…. «Стусанина» неминуча...

Квитки можна купити у касі або на сайті театру.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW