У МОН пояснили, чи будуть школи цього року проводити випускніШколи в різних областях країни зможуть самі вирішувати чи слід проводити випускні вечори чи ні, зазначив Андрій Вітренко.

Навчальні заклади в цьому навчальному році будуть самостійно вирішувати чи будуть вони проводити випускні вечори. Про це заявив заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко в ефірі телемарафону Єдині новини.

Міністерство рекомендує воєнним адміністраціям та школах враховувати безпекову ситуацію та організовувати урочистості відповідно до вимог воєнного стану, зазначив він.

Адміністрація та вчителі навчального закладу самостійно зможуть вирішувати, що їм робити в питанні проведення випускного вечора.

"Ми впевнені, що великі святкування у воєнний час є недоречними, але і дитинство у дітей забирати не треба", - вважає чиновник.

В Україні нині працюють понад 12 тисяч шкіл, додав Вітренко і додав, що в областях різна ситуація, тому Міносвіти рекомендує самостійно приймати рішення щодо проведення випускних на місцях.

Найімовірніше, на тих територіях, де навчання проходило онлайн, випускних не буде, щоб не наражати на небезпеку дітей, батьків та вчителів, додав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW