Масована ракетна атака по Україні: скільки знищено ворожих повітряних цілей силами ППОРозпочалася чотириста тридцять друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни з масованої ракетної атаки. Перші вибухи пролунали перед 05:00 годиною в Дніпропетровській та Київській областях.

Редакція розкаже детальніше про атаку.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що близько 02:30 ночі російські окупанти атакували Україну із літаків стратегічної авіації – дев’яти Ту-95 з району Оленєгорськ (Мурманська обл.) та двох Ту-160 із району Каспійського моря.

Загалом було випущено 18 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555.

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України знищено 15. 

"Тримаймо небо! Разом – до перемоги!", - підсумував Валерій Залужний. 

Зокрема над Дніпропетровщиною ПвК «Схід» вдалося знищити сім ворожих ракет.

Зазначаємо, що українців вкотре закликали дотримуватися інформаційної тиші – не фіксувати та не викладати в мережу роботу сил протиповітряної оборони.  Так після вибухів у Павлограді були оприлюднені фото та відео з місця прильотів. Потім все з'явилося на російських пабліках. 

Як редакція повідомляла раніше, окупаційні війська росії 30 квітня вдарили по місту Павлоград у Дніпропетровській області. У населеному пункті під час повітряної тривоги пролунали вибухи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW