Полтава на колінах попрощалася із загиблим воїном Максимом КирпанемМаксим Кирпань народився 13 жовтня 1981 року. Проживав у Полтаві. 24 лютого у день повномасштабного вторгнення російських окупантів взяв до рук зброю, був призначений на посаду помічника гранатометника 1-го відділення 1-го взводу роти охорони. Із 1-го червня 2022 року був переведений до 62-го батальйон в/ч А4467, де служив на посаді головного сержанта – командира 1-го відділення зенітно-ракетного взводу.

Із листопада 2022 року Максим Кирпань вважався зниклим безвісти. Лише у квітні цього року стало відомо, що героїчний воїн загинув 22-го листопада у Бахмутському районі під Курдюмівкою.

-Героїчно загинув, врятувавши не одне життя, залишившись одним з останніх на полі бою, відправивши хлопців відтягувати 300-х у безпечне місце, стримуючи ворога на відстані майже витягнутої руки. Мася, мій коханий чоловік – Герой, який в перший день повномасштабного вторгнення пішов захищати нас із вами та нашу країну! Завжди пам'ятайте, якою ціною! – написала 21-го квітня дружина військового.

29-го квітня із Максимом Кирпанем попрощалися у Свято-Успенському соборі Полтави. На прощання прийшли сотні людей – рідні, близькі, знайомі, бойові побратими.

Панахиду звершили священики Православної церкви України.

Після цього присутні змогли востаннє попрощатися із героїчним воїном, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Максима Кирпаня поховали на новій Алеї Героїв у Затуриному. У останню путь - від Свято-Успенського собору - полтавці проводжали воїна, стоячи на колінах.

Вічна слава Герою – захиснику України! Вічна пам'ять!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW