У Миколаївському апеляційному суді показали руйнування, які спричинила росія, - ФОТО27 квітня, близько першої години ночі, російські війська завдали ракетного удару по Миколаєву. У результаті обстрілів ракетами постраждала будівля Миколаївського апеляційного суду.

Як повідомила пресслужба Державної судової адміністрації України, в приміщенні пошкоджені вікна, двері, підвісні стелі, кабінети, майно.

Миколаївський апеляційний суд відвідав Голова Державної судової адміністрації України Олексій Сальніков. Він розповів, що до приїзду в Миколаїв у нього відбулась спільна нарада з представниками Проекту ЄС "Право-Justice", під час якої, у тому числі, обговорювалось питання надання фінансової допомоги Миколаївському апеляційному суду.

- Після оцінки пошкоджень ми сподіваємося, що вже найближчим часом зможемо відновити повноцінне здійснення правосуддя, - сказав Олексій Сальніков 

У ДСА також відмітили, що з початку війни в Україні в результаті ворожих обстрілів було пошкоджено приміщення 100 судів, з них повністю зруйновано - 15 приміщень судів.

Фото - ДСА УкраїниФото - ДСА України

Нагадаємо, внаслідок нічного рашиського обстрілу Миколаєва постраждало більше сотні різних цивільних об'єктів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW