У Миколаєві і районі "Дормашини" реконструювали зливний колекторУ Миколаєві збільшили об'єм дощового колектору та поіокли його реконструкцію в районі "Дормашини".

Як розповів під час прямого ефіру міський голова Олександр Сєнкевич, 27 квітня, об'єм колектора збільшено в два рази, тому проблем з підтопленням дороги під час злив більше не буде.

- Ми зробили те, що наробили 60 років назад: провели три великі труби через дощовий колектор. Ми вирізали ці каналізаційні колектори і обвели навколо дощового колектору. Тобто його об'єм збільшився у два рази. Тож спостерігаємо, шановні миколаєвці, чекаємо наступної зливи і дивимось як відходить ця вода. Мене запевнили, що більше не повинно бути в нас таких підтоплень. Ливнівка повинна працювати краще і за новими стандартами, - сказав мер.

Також Олександр Сєнкевич зазначив, що коли дозволять погодні умови, то комунальники відремонтують вулицю Малу Морську, яка межує з Чкалова і містяни зможуть "забути" про цю проблему.

Нагадаємо, у січні 2021 року директор "Миколаївводоканал" Борис Дуденко назвав основну причину вічного затоплення під час дощів дороги і районі "Дормашини".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW