До Полтави 5-го травня приїде письменник Макс Кідрук, аби презентувати новий роман «Колонія»5 травня о 19:00 в Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудеться презентація новго роману письменника Макса Кідрука «Колонія».

Макс Кідрук - український письменник, радіоведучий і популяризатор науки. Автор проєкту «Теорія неймовірності» на Українському радіо, книжок «Де немає Бога», «Не озирайся і мовчи», «Зазирни у мої сни», а також низки тревелогів.

Новий роман письменника «Колонія» - це захоплююча науково-фантастична книга, яка переносить читача в майбутнє, що вражає своєю реалістичністю. Автор створив уявний світ, який відображає проблеми сучасного світу - особливості відносин між країнами, війни за ресурси, економічні нерівності та соціальні протистояння. Книга розповідає про життя людей на Марсі, які живуть в умовах обмежених ресурсів та низької якості життя.

До Полтави 5-го травня приїде письменник Макс Кідрук, аби презентувати новий роман «Колонія», фото-1

Презентація книги проходитиме на благодійній основі. За отриманий із квитків та мерчу прибуток письменник разом з волонтерським штабом «Ангар» купуватимуть дрони для підрозділів Сил оборони на передовій.

Щоб стежити за актуальними новинами, підписуйтеся на наш Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW