Україна будуватиме системи захисту критичної інфраструктуриУкраїна будуватиме системи захисту критичної інфраструктури, фото-1

Україна розпочинає будівництво системи захисту критичної інфраструктури згідно з найкращими світовими стандартами та вимогами європейського законодавства. Про це повідомляє пресслужба Держспецзв'язку в Telegram.

За словами заступника голови Держспецзв'язку Олександра Потія, Україна вивчає директиви ЄС NIS 2 (EU 2022/2555) та RCE (EU 2022/2557) про захист критичної інфраструктури та співпрацює з країнами, які вже впроваджують ці директиви.

Україна також плідно співпрацює з Американською агенцією з кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури (CISA), яка має багатий досвід в цій сфері. Держспецзв'язку та CISA уклали меморандум про співпрацю та вже провели навчання згідно з методикою CISA.

Держспецзв'язку є уповноваженим органом з захисту критичної інфраструктури в Україні та працює над необхідною нормативно-правовою базою. В країні були створені секторальні переліки об'єктів критичної інфраструктури, а незабаром має бути ухвалена постанова Кабінету Міністрів про затвердження порядку ведення Реєстру критичної інфраструктури. Створення такого реєстру буде важливим кроком для координації захисту критичної інфраструктури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW