Житомирська ОВА інформує про організацію суспільно корисних робіт на ЖитомирщиніЗ метою залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 року №753 (із змінами) видано розпорядження обласної військової адміністрації від 25.11.2022 № 344 «Про організацію суспільно корисних робіт на території Житомирської області». У 2023 році відповідні розпорядження видані всіма районними військовими адміністраціями.

До виконання таких робіт передбачено залучати працездатне населення, передусім зареєстрованих безробітних з оплатою праці не нижче законодавчо встановленого мінімального розміру за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Крім того, оплату за виконання таких робіт можуть дофінансовувати за рахунок коштів місцевих бюджетів, підприємств, установ, організацій, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

У 13 територіальних громадах області вже організовано суспільно корисні роботи, до виконання яких залучено 90 осіб з числа зареєстрованих безробітних. Термін виконання таких робіт становить від двох тижнів до двох місяців (ред. інформація станом на 17.04.2023).

Для оплати праці безробітних, які беруть участь у суспільно корисних роботах, спрямовано 833 тисяч гривень за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Видами таких робіт є підтримання у готовності захисних споруд, у тому числі, цивільного захисту, пристосування існуючих наземних приміщень під найпростіші укриття, облаштування пунктів обігріву, плетіння маскувальних сіток, надання допомоги вразливим верствам населення.

Робота у цьому напрямку в області триває.

Джерело: Житомирська ОВАAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW