У Харківській області на деокупованій території Чугуївського району ремонтують дорогу, - ФОТОНаразі розпочали відновлення автодороги О-212648 «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля».

Як повідомили в ДП «Дороги Харківщини», внаслідок бойових дій «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля» зазнала значних руйнувань, тому оперативне відновлення цього напрямку має вкрай важливе значення для населення на деокупованих територіях області.

У Харківській області на деокупованій території Чугуївського району ремонтують дорогу, - ФОТО, фото-1

Так, запланована ділянка ремонту з’єднає дві дороги державного значення H-26 «Чугуїв – Мілове» та T-21-11 «Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук».

«Відповідно до проєктної документації на дорозі передбачені роботи з розпушування та ущільнення старого шару покриття, влаштування шару основи з щебенево-піщаної суміші, влаштування вирівнювального та верхнього шарів покриття з асфальтобетону, укріплення узбіч», – розповіли в ДП «Дороги Харківщини».

У Харківській області на деокупованій території Чугуївського району ремонтують дорогу, - ФОТО, фото-2

Особливу увагу фахівці приділяють безпеці дорожнього руху, тому також нанесуть дорожню розмітку, встановлять дорожні знаки та бар’єрне огородження. Окрім цього, будуть облаштовані пішохідні переходи та зупинкові майданчики для громадського транспорту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW