У Краматорську перейменують парк Пушкіна та змінять назви 307 вулицьВулиці Краматорська та парк ім. Пушкіна отримають нові назви.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, необхідністю проведення невідкладних заходів щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологемами, а також перейменування вулиць, провулків, що мають однакову назву, перекладені некоректно або не мають відповідника українською мовою в Краматорську змінено назву 307-и вулиць, провулків й міського парку.

Громадське обговорення проводилось у період з 14 грудня 2022 року до 14 лютого 2023 року. З моменту оприлюднення Інформаційного повідомлення, пропозиції та зауваження (з відповідним обґрунтуванням) приймались в електронному вигляді через Google форму, у письмовому вигляді або листом на електронну пошту за адресою Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядались.

Узагальнені пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питання перейменування вулиць та провулків на території Краматорської МТГ були внесені на розгляд комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Краматорська.

Відповідні розпорядження про зміну назв міських топонімів №268-р та №269-р сьогодні, 19.04.2023, підписав начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко.

Зокрема, парк Пушкіна перейменують у Family Park. З новими назвами можна ознайомитися за посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW