Ідеально чистий усередині холодильник без зайвого клопоту: лайфхак від досвідчених господиньТим, хто цінує ідеальний порядок та чистоту на кухні, але не має для цього достатньо часу, стануть в пригоді прості поради від досвідчених господинь.

Без миття холодильнику неможливо підтримувати його в чистоті, щоб зберігання їжі було безпечним. Але це не надто приємне і не швидке заняття можна проводити рідше, якщо скористатись легким лайфхаком.

Як забезпечити чистоту полиць у холодильнику

Найпростіший та найдешевший спосіб – накрити всі внутрішні поверхні звичайної харчовою плівкою. Це дозволить не тільки захистити полиці від бруду, залишків їжі, але й уникнути подряпин і потертостей на них через взаємодію з посудом. При забрудненні плівки потрібно просто замінити її на нову.

Ще один спосіб зберегти полиці в чистоті, але менш бюджетний, – використовувати спеціальні килимки для холодильника з антимікробним покриттям.

Як швидко відмити полиці в холодильнику - дієвий спосіб

Застеляти полиці в холодильнику потрібно тільки після попереднього миття та просушування. Найкращий спосіб передбачає наступне:

  • витягнути полиці з холодильника;
  • помістити їх у ванну або великий таз;
  • відмити губкою, використовуючи теплий мильно-содовий розчин;
  • витерти насухо і повернути на місце.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW