Українських студентів пропонують відраховувати за плагіат: що відомоМіністерство освіти та науки пропонує додати факт плагіату до підстав, за якими студента можна відрахувати з ВНЗ.

Нові поправки щодо академічної доброчесності у вищих навчальних закладах були викладені у законопроєкті "Положення про порядок відрахування, переривання навчання, відновлення та переведення осіб, що навчаються у вищих навчальних закладах".

Про це вчора, 19 квітня, повідомили на офіційному сайті відомства.

Як відбуватиметься відрахування у випадку ухвалення документа

Новий законопроєкт передбачає, що у випадку підозри застосування студентом вищого навчального закладу плагіату, його спочатку треба виявити та встановити згідно з офіційною процедурою, яку має затвердити колегія управління ВНЗ.

Варто зазначити, що в законопроєкті наголошується на дотримані гарантованих законом прав студента.

Якщо ж факт наявності плагіату в науковій роботі здобувача вищої освіти виявлять, його можуть відрахувати у порядку "притягнення до академічної відповідальності за плагіат" відповідно до положення про організацію освітнього процесу у ВНЗ.

Наразі з новим законопроєктом можуть ознайомитись усі бажаючі на сайті Міністерства освіти й науки. Його громадське обговорення триватиме до 10 травня 2023-го року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW