В Україні запрацювала програма соціального відновлення військових та їхніх близькихВ Україні запрацювала програма сприяти фізичному та психологічному відновленню військових, налагодженню взаєморозуміння між ними та їхніми близькими, а також адаптації до цивільного життя.

Мінсоцполітики та Міноборони України успішно реалізували пілот програми декомпресії та соціальної підтримки для військовослужбовців і їхніх близьких.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

«Міністерство соціальної політики України спільно з Міністерством оборони України успішно здійснили пілотування програми соціального відновлення військовослужбовців та їх близьких», - йдеться в повідомленні.

За інформацією Мінсоцполітики, до участі в програмі долучилися перші 40 військовослужбовців разом зі своїми рідними (дружинами/чоловіками, партнерками/партнерами, дітьми).

Головне завдання проєкту – сприяти фізичному та психологічному відновленню учасників, налагодженню взаєморозуміння між військовими та їхніми близькими, адаптації до цивільного життя. До роботи в програмі залучені цивільні та військові психологи, соціальні педагоги, кейс-менеджери, юристи та фізіотерапевти.

Успішний старт програми дозволяє масштабувати її та забезпечити доступність до зазначених послуг на всій території країни.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW