Резніков підтвердив прибуття систем Patriot до УкраїниСистеми протиповітряної оборони Patriot нарешті прибули в Україну, тож захист неба від російських загарбників стане ефективнішим.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра оборони Олексія Резнікова у Twitter.

«Сьогодні наше прекрасне українське небо стає більш безпечним, тому що в Україну прибули системи ППО Patriot», - написав він.

Міністр зазначив, що українські сили ППО максимально швидко освоїли системи, а партнери країни дотримали слова.

Резніков зауважив, що це результат наполегливої роботи під керівництвом президента Володимира Зеленського. До того ж, він подякував міністрам оборони США, Німеччини та Нідерландів, а також американському, німецькому, голландському народам.

Він також розповів про те, як починалися розмови про Patriot для України.

«Чи знаєте ви, як візуалізувати сон? Треба розповісти про це світові і дати йому життя! Саме так сталося з Patriots, ще до великомасштабної війни, ще до мого призначення на найважливішу посаду мого життя у найважливіший момент мого життя», - написав він.

Резніков згадав про свою поїздку до США у серпні 2021 року, коли він виконував обов’язки заступника голови уряду з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Тоді я вперше сказав нашим партнерам: «Нам потрібні Patriots». Свобода і незалежність нашої країни під загрозою. І що ми почули? Це неможливо! Але неможливе можливо», - додав він.

Зазначимо, вчора, 18 квітня, уряд Німеччини офіційно повідомив, що Берлін доставив Patriot в Україну разом із ракетами. При цьому зауважимо, що Резніков у своєму пості писав про системи у множині та дякував міністрам оборони трьох країн, тому, можливо, Україна отримала системи також і від США та Нідерландів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW