Як може виглядати майбутня алея Слави у Слов’янськуУ Слов'янську планують створили алею Слави, облаштувати зелену зону, місця для паркування автотранспорту, встановити лавки для відпочинку.

Проте, зовнішній вигляд основного елементу алеї - монумента воїнам, які віддали життя за Україну, – поки що не визначено.

Про це розповів голова Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

Як може виглядати майбутня алея Слави у Слов’янську  (фото), фото-1

За його словами, яким буде монумент, жителям громади було запропоновано визначити за допомогою онлайн-голосування. На суд мешканців було представлено 7 ескізів. Проголосувати усі бажаючі могли на електронній платформі на сайті військової адміністрації та офіційному телеграм-каналі Слов'янської МВА.

"22% голосів слов'янці віддали проекту №7. Його авторка – Марія Уварова. Але перше місце дісталося варіанту «відкласти вибір проєкту до Перемоги». За це проголосували 37% мешканців, які взяли участь в опитуванні, - повідомив очільник Слов’янської громади. - Тому поки що монумент залишиться абстрактним. Новий конкурс із його створення проведемо, коли переможемо у війні. Сподіваюся, це буде скоро".

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW