Завдав десятки ударів ножем, стільцем, кулаками та ногами: на Харківщині чоловік отримав термін за жорстоке вбивство знайомого, - ФОТОУ Харківській області суд відправив "за решітку" чоловіка, який жорстоко вбив знайомого.

Лозівський міськрайонний суд Харківської області визнав винним 40-річного чоловіка в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України) і призначив йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної прокуратури.

Прокурори довели, що в грудні 2022 року чоловік, який раніше вже неодноразово мав проблеми із законом, вчинив умисне вбивство. Так, чоловіки в одному з будинків міста Лозова влаштували застілля, під час якого пили алкоголь. Між ними виникла сварка, у ході якої засуджений пустив у хід кулаки. Він завдав декілька ударів в обличчя опонента, а коли той впав на підлогу, не зупинився. Натомість зловмисник продовжував бити знайомого руками і ногами та, схопивши стілець, вдарив ним чоловіка, а потім завдав удар ще й ножем. Усього вбивця завдав близько 30 ударів. Від отриманих травм чоловік помер.

Завдав десятки ударів ножем, стільцем, кулаками та ногами: на Харківщині чоловік отримав термін за жорстоке вбивство знайомого, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW