Зеленський відвідав передові позиції в АвдіївціПрезидент Володимир Зеленський у межах робочої поїздки в Донецьку область відвідав передові позиції українських захисників у місті Авдіївка.

Зокрема, глава держави заслухав доповідь командувача оперативно-тактичного угруповання «Донецьк» щодо ситуації в районі його відповідальності.

Про це повідомила пресслужба ОП.

Президент поспілкувався з військовослужбовцями морської піхоти, десантно-штурмових, механізованих й артилерійських підрозділів та подякував їм за службу.

«Маю честь сьогодні бути тут, подякувати вам за службу, за те, що бороните нашу землю, Україну, наші сім’ї. Вітаю вас зі святами, з Великоднем, і бажаю вам лише перемоги – того, чого бажаю кожному українцю, що дуже важливо для нас усіх. Бажаю здоров’я всім вам і вашим сім’ям та щиро вдячний від кожного українця за той великий шлях, який ви проходите щоденно», – наголосив він.

Пам’ять загиблих захисників ушанували хвилиною мовчання.

Також Президент вручив військовослужбовцям державні нагороди – ордени Богдана Хмельницького та «За мужність». Захисники зі свого боку подарували главі держави військовий коїн, шеврон і дошку із символікою 110-ї окремої механізованої бригади.

Згодом у Телеграмі Зеленський опублікував відео з поїздки в Авдіївку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW