Зеленський відвідав передові позиції українських захисників у Авдіївці, - ФОТОПід час робочої поїздки в Донецьку область Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських захисників у Авдіївці.

Глава держави заслухав доповідь командувача оперативно-тактичного угруповання «Донецьк» щодо ситуації в районі його відповідальності, інформує пресслужба президента.

Зеленський відвідав передові позиції українських захисників  у Авдіївці, - ФОТО, фото-1

Володимир Зеленський поспілкувався з військовослужбовцями морської піхоти, десантно-штурмових, механізованих та артилерійських підрозділів і подякував їм за службу.

Зеленський відвідав передові позиції українських захисників  у Авдіївці, - ФОТО, фото-2

«Маю честь сьогодні бути тут, подякувати вам за службу, за те, що бороните нашу землю, Україну, наші сім’ї. Вітаю вас зі святами, з Великоднем, і бажаю вам лише перемоги – того, чого бажаю кожному українцю, що дуже важливо для нас усіх. Бажаю здоров’я всім вам і вашим сім’ям та щиро вдячний від кожного українця за той великий шлях, який ви проходите щоденно», – сказав він.

Зеленський відвідав передові позиції українських захисників  у Авдіївці, - ФОТО, фото-3

Пам’ять загиблих захисників ушанували хвилиною мовчання.

Зеленський відвідав передові позиції українських захисників  у Авдіївці, - ФОТО, фото-4

Президент вручив військовослужбовцям державні нагороди. Захисники отримали ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, а також ордени «За мужність» ІІ та ІІІ ступенів.

Зеленський відвідав передові позиції українських захисників  у Авдіївці, - ФОТО, фото-5

Військові подарували Главі держави військовий коїн, шеврон і дошку із символікою 110-ї окремої механізованої бригади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW