"25 000 грн за квартиру": з'ясувалося, де в Україні продають найдешевші помешканняВ Україні під час війни продається недороге житло. Найнижчі ціни на нерухомість – у маленьких селах, селищах та містечках, а також у прифронтовій зоні.

Як інформує "biz.today.ua", квартиру можна придбати навіть за 25 тисяч гривень. Розглянемо варіанти.

У Сумській області

На профільному порталі OLX.ua з'явилось оголошення про продаж дешевої 2-кімнатної квартири, яка розташована у селі Некрасове. Це об'єкт на вторинному ринку нерухомості. Житло розташоване на другому поверсі у цегляному царському будинку.

Загальна площа квартири – 45 кв. м, а кухні – 10 кв. м. Вказано, що кімнати роздільні, централізоване опалення, санвузол також роздільний.

Житло без ремонту, продається під чистову обробку та без меблів. Можливий невеликий торг.

У Конотопі продається недорога двокімнатна квартира із земельною ділянкою – за 1000 доларів (близько 37 тисяч гривень). Вказано, що житло знаходиться на першому поверсі у дерев'яному царському будинку, стан – аварійний. Кімнати роздільні. Із комунікацій – лише електрика.

Загальна площа квартири – 50 кв. м, кухні – 20 кв. м.

Площа земельної ділянки - чотири сотки. Поруч розвинена інфраструктура – транспортна зупинка, дитячий садок, школа, супермаркет, кінотеатр, аптека, зелена зона.

В Одеській області

В Україні можна купити двокімнатну квартиру за 25 тисяч гривень: де найнижчі ціни на житло

В Ізмаїлі також продається дешева двокімнатна квартира – всього за 30 тисяч гривень. Вказано, що житло розташоване на третьому поверсі будинку. Кімнати роздільні. Вона кутова, але утеплена.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW