Стали відомі подробиці про знайдене біля під’їзду під Одесою немовляДля подальшого обстеження та необхідних медичних процедур дитину переведено до міської дитячої лікарні №2.

Про це повідомили в Одеській міськраді

Співробітниками екстреної медичної допомоги та поліції дитину було доставлено на огляд до обласного перинатального центру. Реанімаційних заходів немовля не потребувало.

Для подальшого обстеження та необхідних медичних процедур дитину переведено до міської дитячої лікарні №2, де є сучасне відділення інтенсивної терапії новонароджених, оснащене новітнім обладнанням.

Наразі стан дитини стабільний, зріст хлопчика 52 см, вага близько 3500 грамів. Дитина народжена поза стаціонарним медичним закладом.

Після завершення лікування подальша доля дитини буде вирішуватися згідно з чинним законодавством. Життя хлопчика врятоване, що дає йому згодом можливість бути переданим в сім'ю, де його будуть любити та піклуватимуться про нього.

Нагадаємо, що вечері 16 квітня в одному з багатоквартирних будинків у селі Фонтанка знайшли новонароджену дитину. Немовля лежало у сумці, замотане у рушники.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW