Велика вода: повінь-2023 на Чернігівщині може бути найпотужнішою у цьому десятиліттіУ Чернігівській області через масштабну повінь ситуація наближається до критичної. Не виключено, що доведеться евакуювати велику кількість населення.

Про це повідомляє ІА «ВГОЛОС» з посиланням на заяву керівника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса.

За словами посадовця, повінь на Чернігівщині може стати наймасштабнішою за останні 10 років. Потужніший паводок був лише в 2013 році. Цьогоріч обсяги стихійного лиха можуть бути ще більшими.

Чаус додав, що найважча ситуація уздовж річки Дніпро. Якщо вода продовжить підійматися, то може затопити 22 населені пункти, в яких мешкає понад 4 тисячі людей.

Наразі біля річки затоплено 7 населених пунктів. Рятувальники надають людям необхідну допомогу. Якщо ситуація погіршиться, то населення можуть евакуювати.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW