У Львові відновили історичну браму за три місяці і 89 000 грн, - ФОТОТут була втрачена автентична фурнітура, а замість засклення були металеві листи. Роботи, які виконували у межах міської Програми співфінансування відновлення цінних елементів в історичних будинках, тривали 3 місяці.

Це вже 9-та брама, яку відновили у місті з початку року, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Після розчищення дверних полотен від старої фарби, ми виявили багато кородованих фрагментів. Оскільки ця брама масивна і має доволі велику вагу, найбільше була пошкоджена саме нижня частина полотна. Ми це все виправили та повернули брамі автентичний колір», – зазначив представник підрядної організації Ярослав Пащак

У Львові відновили історичну браму за три місяці і 89 000 грн, - ФОТО, фото-1

Окрім цього, фахівцівиготовили втрачені відкривні металеві рами та встановили нове засклення. Також вони замінили стару не автентичну ручку на нову, виготовлену відповідно до стилістики брами.

«Загальна вартість реставраційних робіт склала близько 89 000 грн. З цієї суми місто оплатило майже 63 000 грн, а решту – мешканці», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

До слова, у 2022 р. в історичній частині міста, у співпраці з мешканцями, відреставрували 29 брам. Відповідно до Програми співфінансування відновлення цінних елементів в історичних будинках, при реставрації брам 70% вартості робіт фінансується з міського бюджету, а 30% – сплачують мешканці.

Читайте також: У Львові дитячий спінальний хірург із Нью-Йорка проведе консультації – контакти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW