Прокуратура вимагає ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище на території Костянтинівської ОТГ, - ФОТОМиколаївський окружний адміністративний суд розгляне позов щодо зобов’язання вжити заходів з ліквідації несанкціонованого звалища твердих побутових відходів поблизу села Костянтинівка.

Як повідомляє обласна прокуратура, внаслідок неконтрольованого вивезення сміття поблизу населеного пункту утворилося стихійне сміттєзвалище твердих побутових відходів. Проте, сільською радою при наявності повноважень не вживаються заходи до ліквідації несанкціонованого звалища.

"Ураховуючи, що несанкціоновані гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на здоров’я людей, адже вони, на відміну від полігонів, не є спеціалізовано обладнаними, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом. Наразі судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває", - говориться у повідомленні. 

Фото - прокуратура

Фото - прокуратура

Нагадаємо, в Новій Одесі збільшуються розміри стихійного сміттєзвалища, наразі воно займає близько 10 гектарів території. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW