Понад 746 тисяч лампочок обміняли жителі Житомирщини на відділеннях УкрпоштиВід старту Всеукраїнської програми безкоштовного обміну ламп розжарювання, впроваджену Урядом та європейськими донорами, майже 150 тисяч жителів області скористалися можливістю та обміняли більш ніж 740 тисяч старих ламп розжарювання на нові енергозберігаючі LED-лампи.

Нагадаємо, програма з обміну ламп стартувала 1 лютого в містах Житомирщини.

На сьогодні, лідером по заміні застарілих лампочок впевнено залишається Житомирська громада – понад 172 тисячі обмінених джерел світла. Також зберігається попит в Коростенському районі – 62 тисячі, Звягельському – 54 тисячі та Бердичівському – 44 тисячі.

Звертаємо увагу на те, що 1 травня, згідно встановлених змін, обміняти лампи розжарювання на LED можна буде лише в обласних центрах України, де зберігається найбільша потреба. Наразі кожен охочий може прийти у відділення Укрпошти та обміняти п’ять ламп розжарювання на LED-лампи.

Для попереднього замовлення ламп, необхідно зробити заявку у додатку Дія. Варто звернути увагу на наявність відділення Укрпошти у переліку доступних відділень у застосунку.

Якщо відділення є у списку, мешканці міст, селищ, та сіл, у яких є автоматизовані відділення Укрпошти, можуть зареєструватися і, подавши заявку, обміняти лампи протягом тижня. В обох випадках для обміну потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та старі лампи.

Наголошуємо, що програма підтримана та фінансується Євросоюзом у відповідь на заклик Президента України та реалізується Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України та Укрпоштою. Основна ідея програми полягає в тому, щоб підштовхнути громадян до обміну своїх старих лампочок на нові енергоощадні, які мають значно довший термін служби та зменшують навантаження на енергосистему.

Джерело: Житомирська ОВАAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW