Частина Франківська може залишитися без світла – заміна обладнанняУ зв’язку із заміною обладнання на високовольтній підстанції, можливі порушення надійності та якості електропостачання.

Йдеться про можливі вимкнення на вулицях: Пулюя, Карпатська, Довга, Північний Бульвар, Зв’язкова та частково вулиць Набережна, Галицька, Княгинин, Гарбарська та суміжних із ними, пише “Галка” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго“.

“На підстанції один із трансформаторів замінюватимуть на більш потужний, оскільки частина міста активно розвивається, кількість споживачів, і як наслідок – кількість навантаження на електромережі, зростає.

Окрім того, на підстанції проведуть реконструкцію обладнання: старе обладнання, що зносилось та відпрацювало свій робочий ресурс, замінять на сучасне, забезпечивши йому захист від зовнішніх умов.

Реконструкція триватиме орієнтовно до середини осені. Енергетики робитимуть все можливе, щоб планових вимкнень було якомога менше, але зовсім обійтись без них не вийде. Також до завершення робіт можливе зниження надійності електропостачання та короткотривалі аварійні вимкнення”, – йдеться у повідомленні.

Прикарпатські енергетики просять мешканців згаданої частини міста за можливості не перенавантажувати електромережі у цей період. Щоб бути спокійними за свої електроприлади, енергетики радять вимикати їх з розеток у випадку вимкнень, або ж просто виходячи із дому.

Дізнаватись причину та періоди перерв в електропостачанні можна на сайті компанії під кнопкою «Немає світла» або в чатботі компанії у Viber.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW