рф планує виробляти ракети Х-50, щоб активізувати удари по Україні: коли самеросія планує розпочати серійне виробництво стратегічних крилатих ракет типу Х-50. Застосовуючи їх вона хоче активізувати удари по Україні восени.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов на брифінгу

За його даними, з лютого 2022 року росія витратила щонайменше 50% свого запасу зенітних ракет дальнього радіусу дії, використавши щонайменше 8 тисяч таких ракет, головним чином класу "земля-земля". Тепер агресорка хоче поповнити запаси.

"В червні цього року рф планує розпочати серійне виробництво стратегічних крилатих ракет повітряного базування типу Х-50, що дасть змогу кремлю восени активізувати ракетні удари по території нашої країни", - сказав Громов.

Він зазначив, що на теперішньому рівні виробництва, росія не зможе відновити свій резерв в середньостроковій перспективі. Що потенційно може поставити під загрозу здатність москви захищати свої стратегічні інтереси на Далекому Сході та на кордонах із країнами НАТО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW