Київ отримав ще чотири автобуси Mercedes від НімеччиниКиїв отримав від Німеччини ще чотири міських автобуси Mercedes. Найближчим часом вони вийдуть на столичні маршрути. 

Про це повідомили в КМДА.

Це автобуси з низькою підлогою, системами відеоспостереження та Wi-Fi у салоні. Їх передали транспортні підприємства Гамбурга та Галлє.

«Ці автобуси – сучасні, з низькою підлогою, з системами відеоспостереження та Wi-Fi у салоні – нам передали транспортні підприємства Гамбурга та Галлє. Три із них – це ті, про які я домовився під час свого нещодавнього візиту до Гамбурга. Ще один автобус прибув із німецького міста Галлє. Найближчим часом – після відповідної реєстрації, цей пасажирський транспорт вийде на маршрути столиці», – сказав Віталій Кличко.

Київ отримав ще чотири автобуси Mercedes від Німеччини, фото-1

Нагадаємо, загалом від початку повномасштабної війни Київ залучив та отримав від європейських партнерів в якості допомоги: 40 сучасних карет швидкої допомоги, 40 пожежних автомобілів (2 авто в грудні відправили в Харків, який зазнає постійних обстрілів). А також столиця отримала вже 76 міських автобусів.

Загалом від початку повномасштабної війни Київ отримав від європейських партнерів вже 76 міських автобусів.

44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, перевірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій часAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW