У Краматорську нагородили медиків, що рятували людей під час обстрілу вокзалуУ Краматорську відзначили медиків, що рятували людей під час обстрілу вокзалу.

Начальник Краматорської міської військової адміністрації зустрівся з медичними працівниками, які надавали допомогу постраждалим в наслідок російського терористичного удару по залізничній станції «Краматорськ» 8 квітня 2022 року.Про це повідомляється на сторінці Краматорської міської ради у Фейсбук.
"Дякую вам за те, що гідно виконували свій професійний та громадянський обов'язок. Чимало лікарів не чекали жодних розпоряджень, почули про трагедію і вже за лічені хвилини приєднались до колег, що були на робочій зміні. До нас їхали медики зі Слов'янська, Дружківки, Соледару, за операційні столи ставали ті, хто вже на пенсії або просто був у Краматорську по справах. Всі мали одну мету: врятувати якомога більше людських життів", - наголосив Олександр Гончаренко.
Він зазнчив, що саме завдяки злагодженим діям та самовідданій праці медиків, рятувальників, поліцейських та волонтерів багато людей в той день залишилися живими.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW