У Львові переселенці з Луганщини отримали понад 700 продуктових наборів: де саме можна отримати допомогу, - ФОТОУ березні співробітники львівського гуманітарного хабу видали ВПО з Луганської області 734 продуктові набори.

Впродовж минулого місяця за сприяння міжнародних партнерів відвідувачі мали можливість отримати різноманітні гігієнічні засоби, інформує Луганська ОВА.Зокрема, 24 людям, з тих, хто цього потребує, видані памперси для дорослих. У наявності памперси для малюків (1 розмір).

Впродовж місяця у гумцентрі 114 людей вибрали собі необхідний одяг.

Крім того, представники Данської ради у справах біженців чотири рази надавали для луганчан  сімейні пакунки із засобами гігієни – всього 351, з розрахунку один набір – на родину з трьох осіб.

У Львові переселенці з Луганщини отримали понад 700 продуктових наборів: де саме можна отримати допомогу, - ФОТО, фото-1Треба зазначити, що дату видачі та категорії отримувачів DRC визначає самостійно, також саме співробітники організації реєструють людей та видають  даний вид допомоги.

Нагадуємо адресу хабу: місто Львів, вулиця Рудненська, 10, час роботи – з 10:00 до 14:00 (крім вихідних та годин повітряної тривоги).

Довідка по телефону: 099-009-21-49.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW