Мешканці Київщини незаконно заволоділи земельними ділянками комунальної власності на БроварщиніПрокурори Броварської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканців Київщини за фактомпособництва у заволодінні чужим майном шляхом обману (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190 КК України).

«Згідно з матеріалами слідства, група осіб, з метою заволодіння земельними ділянками комунальної власності на території Київщини, залучила обвинувачених в якості пособників», - йдеться у повідомленні Київської обласної прокуратури.

Зловмисники підшукали 5 осіб, які за скромну грошову винагороду надали їм копії своїх документів, а третьому учаснику вказаної схеми - нотаріально посвідчені довіреності на його ім’я для вчинення правочинів.

Надалі, використовуючи підроблені державні акти на землю, за сприяння обвинувачених, організатори зареєстрували право власності на 5 земельних ділянок.Згодом ділянки відчужили на користь третіх осіб.

Таким чином з комунальної власності селищної ради вибули землі з цільовим призначенням для особистого селянського господарства.

Їх загальна площа становить 10 га, а ринкова вартість - понад 5,7 млн грн.

Тривають заходи з встановлення організаторів злочину.

Читайте також:

Мешканців Броварського району попереджають про підтоплення

У Броварському районі під ранок спалахнула ферма

У Броварах із модульного містечка виселяють осіб, які систематично порушують правилаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW