Майже сотню правопорушень щомісяця фіксують закарпатські митники на кордоні з ЄС301 протокол про порушення митних правил задокументували закарпатські митники у І кварталі 2023 року. Загальна вартість предметів правопорушень становить 23,4 млн грн.

Як зазначають в управлінні боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці, загальна сума протоколів не остаточна, позаяк за 12 справами про ПМП вартість предметів правопорушення ще не встановлена спеціалістами-експертами. Але за 76 протоколами предмети правопорушень на загальну суму понад 9 млн грн були реально вилучені.

Найбільше порушень митних правил зафіксовано в режимі «в’їзд» на територію України – 164 справи про порушення митних правил на суму 11,5 млн грн, трохи менше у режимі «виїзд» – 137 справ на суму 11,8 млн грн.

Найчастіше правопорушення стосувалися:

  • недекларування товарів громадянами;
  • перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів;
  • переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю;
  • неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшенням їх розміру;
  • порушення громадянами термінів доставки транспортних засобів до митниці призначення та ін. Загалом порушено 194 таких справ, що становить 97,34% від загальної кількості виявлених правопорушень.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW