РФ гальмує повернення "азовців" до України, - Координаційний штабПовернення полонених "азовців" до України гальмує країна-агресор. росія не реагує навіть на запити про полонених від міжнародних організацій. 

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

За ініціативи громадської організації “Жінки зі сталі” в Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців штурмової бригади Національної гвардії України “Азов”. На запитання близьких відповіли представники Координаційного штабу, НГУ, Національної поліції та бригади “Азов”. 

Представник Штабу повідомив, що російська сторона гальмує повернення "азовців".

“Ми можемо хоч щодня вимагати повернення, але це нічого не змінить”, - сказав він. 

Зазначається, що порушили на зустрічі також питання підтверджень полону російською стороною. Представник “Азову” розповів, що не всі виходили з “Азовсталі” під наглядом міжнародних організацій. 16 і 17 травня 2022-го Захисники евакуйовувалися без представників Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ). Але на виході всі їхні прізвища записували й переліки передали в НГУ. 18 – 20 травня спостерігачі МКЧХ анкетували тих, хто залишав укріплення заводу. 

“Додаткова інформація у нас від тих, кого вдалося звільнити з полону… Для нас важливо знати, де наші хлопці, і ми вимагаємо їхнього звільнення. Вид обліку не має значення, бо росія не веде з нами жодного листування. Тобто ми не можемо написати в рф: ану підтвердить нам негайно того і того”, – наголосив представник Штабу.

Він зауважив, що ворог не реагує навіть на запити міжнародних організацій. 

Нагадаємо, 10 квітня, Україна та РФ провели новий великий обмін полоненими. Додому з російського полону повернулися ще 100 українських захисників. Серед них є оборонці Маріуполя, «Азовсталі», Гостомеля.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW