Полтавські поліцейські затримали браконьєраНа Полтавщині триває операція "Нерест 2023". В її рамках працівники сектору поліцейської діяльності на воді та батальйону поліції особливого призначення 10-го квітня провели патрулювання Кам’янського водосховища річки Дніпро. В ході рейду  поліцейські побачили   жителя Кременчуцького району, який на гумовому човні займався незаконним виловом риби за допомогою сіток. Для документування злочинної діяльності на місце події прибула слідчо-оперативна група відділення №2 Кременчуцького райуправління поліції.

" Загальна довжина сіток становила  близько 75 метрів. За їх допомогою чоловік наловив  11 кілограмів риби. Наразі речові докази вилучені. За попередньою оцінкою фахівців, завдані державі збитки становлять понад 54 тисячі гривень" -  поінформував начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції Полтавщини Дмитро Кисличенко.

Читайте також: «Проникли в дім хворого пенсіонера, катували та пограбували» - суд призначив покарання грабіжникамAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW