В Одесі детективи БЕБ викрили торговців російським тютюном та електронними цигарками, - ФОТОДетективи БЕБ на території Одеси викрили схему незаконного зберігання та реалізації електронних пристроїв для куріння без марок акцизного податку та тютюну для кальянів. З обігу вилучили товару на 6 млн грн.

Про це повідомила пресслужба відомства. 

Слідством викрито групу осіб, які на території Одеси, починаючи з 2022 року, здійснювали незаконне придбання, зберігання, транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Згадані електронні сигарети у подальшому продавали в Одесі та на території України, через мережу Інтернет. Такі дії призвели до несплати акцизного податку в особливо великих розмірах.

Детективи БЕБ, провели обшуки складських та торгових приміщень, житлових будинків, офісу інтернет-магазину. За результатами обшуків виявлено продукцію, в тому числі виробництва росії:

  • понад 8 тис. електронних сигарет різних виробників,
  • понад 8,7 тис. штук тютюну для кальянів,
  • понад 7 тис. одиниць рідин для наповнення електронних сигарет.

Підакцизну продукцію орієнтовною вартістю 6 млн грн вилучено. Незаконну торгівлю зупинено.

Наразі детективи БЕБ перевіряють причетність суб’єктів господарської діяльності, які займались незаконною реалізацією згаданої тютюнової продукції, до фінансування країни-агресора.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW