"Їдь до свого Бахмута": на одному із карпатських курортів чоловік накинувся на військового медика, який проходив там реабілітаціюНа одному з карпатських курортів неадекватний відпочивальник накинувся з погрозами у бік військового медика, який проходить там психологічну реабілітацію після служби в одній з найгарячіших точок фронту – під Бахмутом на Донеччині.

Так, хамовитий чоловік у халаті з пивом називає військового "лошарою"."Ти бачиш, провокатори поприїжджали і починають тут. Звідки він приїхав?" - каже хам.

Після слів військового, що він приїхав із Бахмута, неадекват заявив: "Їдь туди до свого Бахмута! Чого ти тут сидиш?".

"Я проходжу посттравматичну психологічну реабілітацію… Але і вчора я чув, що ЗСУ – це "худоба", сьогодні також ЗСУ називали не дуже добрими словами. Прошу вас поширити це відео, нехай більше знають у нашій країні отаких от героїв, хай їдуть до дядюшки Пу, слава Україні!" - розповів військовий медик у соцмережі.

Її Чоловік був напідпитку, а медику нібито не сподобалося, що вони розмовляли російською мовою, він зробив їм зауваження.

"Звичайно ж, моєму чоловікові це не сподобалося, і він відреагував. Спочатку м'яко, а потім уже грубіше", - розповіла жінка.

За її словами, у медика вже нібито був конфлікт з іншими відпочивальниками. Жінка вважає, що її чоловіка провокували, і не вважає його винним.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW