Понад 1600 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громадіПротягом тижня понад 1640 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді.

У гуманітарному штабі в Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, наші земляки також отримували продуктові набори.

У Київському хабі продовжилася видача сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції, дитячих памперсів та продуктових наборів. Відвідувачі зверталися да правовою допомогою та юридичними консультаціями до адвокатів благодійного фонду «Право на Захист». Жителів регіону приймали спеціалісти Луганської обласної служби зайнятості та Пенсійного фонду України у Луганській області.

Понад 1600 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді, фото-1У Корсунь-Шевченківському та на Хмельниччині переміщеним особам з Луганщини видавалися продуктові набори. Всім, хто потребує, надавалися роз’яснення із соціальних та юридичних питань.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW