Кому в Україні платять понад 30 тисяч гривень без вищої освіти: вакансіїФахівці робітничих спеціальностей без вищої освіти в Україні можуть заробляти понад 30 тисяч гривень. Зокрема більше пропозицій пропонують водіям, тонувальникам авто, механікам та конструкторам меблів.

Про це свідчать вакансії на найбільшому сайті з пошуку роботи, передає редакція. 

Транспортні компанії готові платити до 100 тисяч гривень водіям-міжнародникам. Водій вантажної машини чи бензовоза в Україні може заробляти близько 50 тисяч гривень. Вакансії пропонують мережі заправок та представники ритейлу. В умовах працевлаштування - наявність відповідного водійського посвідчення та досвід від одного року.

Тонувальники авто в столиці можуть отримувати до 60 тисяч гривень на місяць. Середня зарплата по Україні - 25 тисяч гривень. Розмір винагороди залежить від кількості клієнтів. Роботодавці відмовляються наймати людей без досвіду. В обов'язки майстра входить тонування, укріплення та захист автоскла, розтонування та зняття плівок.

Малярам МДФ-фасадів з досвідом роботи по дереву пропонують близько 40 тисяч гривень на місяць. Працівник має вміти працювати з пульверизатором, знати технології обробки деревини. Роботодавці пропонують офіційне працевлаштування.

Автомеханік може отримувати близько 30 тисяч гривень. Досвід роботи для роботодаця також обов'язковий. Спеціаліст має проводити діагностику поломок та самі роботи. Розмір зарплати залежить від обсягів робіт.

Незважаючи на повномасштабну війну, українці продовжують активно шукати роботу. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW